Australské sýrové bramborové pečivo

Pochutnejte si na této sametové, nevkusné bramborové porce spolu s cibulí a česnekem, která jistě bude mít opravdu každý, kdo bude bojovat o to, aby se stal úplně prvním, kdo se zaryje! Předveďte obrovský set na svém následujícím grilování pro zaručený úsměv.

Proč se našemu týmu líbí toto?

Tento jednoduchý nevkusný bramborový kuchař nebo dokonce bramborový kastrol je ve skutečnosti naše nejlepší jídlo pro domácí akce i grilování. Je neustále oblíbená a určitě tam skutečně prakticky nikdy nejsou žádné zbytky.

Jedná se o typ okrajového jídla, které si můžete snadno připravit dříve, než ho tam každý dostane, stejně jako mít přípravu jídla v zákulisí, zatímco se ve skutečnosti děje cokoliv jiného. To je náš způsob přípravy jídla!

Co přesně je ve skutečnosti Aussie design Potato Cook?

Australský bramborový kuchař nebo dokonce bramborový kastrol je vlastně jedno jídlo, které obvykle objevíte společně s nově grilovanými úlovky a jehněčími kotletami na domácím grilování. V závislosti na tom, odkud pocházíte, jistě existuje mnoho variant tohoto konkrétního tradičního bramborového jídla.

Možná jste to viděli jako gratinované brambory, což je konvenční francouzské označení pro jídlo obsahující nakrájené brambory, které jsou součástí sýra a strouhanky, která se ve skutečnosti peče, dokud není vrchní vrstva ve skutečnosti zlatohnědá. Spolu s počátky v oblasti Dauphiné na jihu Francie, kde je také označována jako brambory dauphinoise.

Vroubkované brambory jsou vlastně další variantou, kde počátky mohou pocházet z Anglie. V dnešní době, ať už tomu rozumíte pod jakýmkoli označením, je stejně prominentní v celé Austrálii, Evropě i v minulosti.

Australské sýrové bramborové pečivo

Komponenty

5-6 brambor nakrájených velmi jemně, asi 1 kg / 2 libry, škrobové brambory jsou ve skutečnosti nejlepší
1 cibule nakrájená na tenké padesátiprocentní měsíčky
2 česnek pečlivě nakrájený na plátky
300 g lotion Hefty lotion nebo dokonce šlehačka je ve skutečnosti nejlepší, pod kyselou pleťovou vodou
2 hrnky lahodného sýra nastrouhaného nebo dokonce nastrouhaného sýra na pizzu efektivně míchat
Sůl a pepř podle preference, mezi jednotlivými úrovněmi

Pokyny

Předehřejte sporák na 180 °C / 360 °F.
Při velkém vaření jídla sbírejte stejně jako padesát procent bramborových kousků.
5-6 brambor
Nastříkejte padesát procent na plátky nakrájeného česneku a cibuli na nálevku a poté poskytněte charitativní přestávku sodíku a pepře přes nálevku. Rovnoměrně naneste přes padesát procent pleťové vody.
1 cibule, 2 česnek, 300 g pleťové vody, sodík a také pepř

V současné době přehrajte akce, vrstvení zbývajících kousků brambor a postřikování přes zbývající česnek a cibuli na vodítko. Přeneste zbývající pleťovou vodu, poté spolu s nastrouhaným sýrem. Ozdobte spolu s dodatečnou přestávkou sodíku a pepře, pokud chcete.
1 cibule, 2 česnek, 300 g pleťové vody, 2 hrnky lahodného sýra, sodík a také pepř
Nechte na sporáku a vařte asi 1 – 1,5 hodiny. Pokud vaše kamna rychle zhnědnou vaši lepkavou předsádku, přiložte přes předsádku lehkou hliníkovou fólii. Zkoumání spolu s vidličkou nebo dokonce hůlkou, stejně jako odstranění příchodu ze sporáku, když jsou brambory skutečně hladké.
Hlavní doporučení: Pokud to servírujete společně s grilováním, tak maso není ve skutečnosti spíše připravené, vede spolu s hliníkovou odlehčenou fólií směrem k ukončení přípravy jídla a sušení po tom, změňte sporák na vypnutý nebo dokonce “udržovat útulnost” až do té doby, co se připraví na rozcupování.