GREEN TEA MATCHA COOKIES

Matcha je ve skutečnosti tradiční japonský prášek z čerstvého bylinného čaje, jehož jedinečná chuť ve skutečnosti obletěla zeměkouli tornádem! Chuť je vlastně čistá, přirozená a má vlastně delikátně nádhernou vůni. Ve skutečnosti má také nádherný svěží odstín, který si zachovává svůj vlastní výrazný odstín po celou dobu vaření.

Matcha pamlsky můžete v současné době snadno získat v mnoha japonských i amerických pekárnách, ale proč si určitě nevytvořit vlastní? Tyto nádherné matcha sušenky se tedy ve skutečnosti snadno vydělávají, stejně jako ve skutečnosti mají vaši volbu bílých nebo dokonce rutinních lahodných čokoládových bramborových lupínků, které zahrnují další úroveň chutné, skvělé chuti!

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to výrazné! Matcha poskytuje tomuto pokrmu výraznou chuť a odstín, který je těžké přehlédnout!

Proto snadné! Moje matcha sušenky využívají základní mísu na sušenky, a proto je neuvěřitelně snadné je splnit i vytvořit!

Úplně chutné! Matcha skutečně vyrovnává sušenku a poskytuje jí přirozenou nádheru, která se snižuje se sladkou chutí a vytváří ideální útok!

🥘 Potřebné materiály

Moje úžasné matcha sušenky ve vás určitě zanechají touhu mnohem víc! Mají vlastně jen několik jednoduchých součástí, takže se můžete snadno cítit fantasticky přesně přesně v tom, co vaříte!

Máslo — Máslo by mělo být pro tento pokrm skutečně změkčené a také při pokojové teplotě. (Zobrazit návrhy a poznámky k jídlu)
Cukr – Můžete snadno použít běžný bílý krystalový cukr hned níže! Cukr motivuje sušenky k rozležení.
Illumination Brownish Sugar – Hnědý cukr zahrnuje hloubku chuti a také trochu žvýkavosti. Doporučuji pro toto jídlo používat tmavě hnědý cukr, protože chuť bude jistě také extrémní.
Vanilka – Vanilka má k sušence úžasnou chuť. Pokud jste schopni, použijte 100% přírodní vanilkovou esenci.
Vejce – Vejce by mělo mít skutečně prostorovou teplotu, proto se zcela vmíchá přímo do těsta na sušenky. Můžete snadno nechat za sebou vejce na reakci po dobu až 90 minut nebo dokonce umístění přímo do misky s útulným posypem, abyste odstranili chlad.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Moje úžasné těsto na sušenky matcha se vytvoří za pouhých 5 minut! Vaří se také rychle, ale ujistěte se, že váš sporák je skutečně zcela předehřátý, aby bylo zaručeno, že fungují!

1.Příprava

Na začátku předehřejte sporák na 375 °F (190 °C) a shromážděte si plechy na vaření spolu s pergamenovou zprávou nebo dokonce silikonovou podlahovou krytinou na vaření, abyste zabránili jakémukoli přilepení nebo dokonce přílišnému zhnědnutí.

2. Lotion máslo stejně jako cukr

Ve velké mixovací nádobě smíchejte 1 hrnek (2 tyčinky) másla, 1 ¼ hrnku bílého cukru a ¼ hrnku hnědého cukru až do změknutí a zjemnění – asi 5 minut. Ještě jednou vmícháme 1 velké vejce a 1 lžičku vanilkové esence do změknutí.

3. Zahrňte Součásti zcela vyschnout

Ke směsi přidejte 1 lžičku hydrogenuhličitanu sodného, ​​½ lžičky prášku na vaření a také 1 lžičku prášku z čerstvého bylinného čaje matcha (obrázek 3). Integrujte až do úplné integrace. Jednoduše vmíchejte 2 ¾ hrnku univerzální mouky, dokud neuvidíte, že poslední malé kousky bílé mouky zmizely (obrázek 4). Poté můžete snadno složit volitelný ½ hrnek na 1 hrnek lahodných čokoládových bramborových lupínků (obrázek 5) nebo dokonce bílých lahodných čokoládových bramborových lupínků (obrázek 6), pokud dáváte přednost.

4. Část těsta na sušenky

Pomocí naběračky melounové koule nebo dokonce polévkové lžíce těsto rozdělte a vyválejte přímo do koule (obrázek 7). Umístěte koule těsta na sušenky do připravených plechů na vaření spolu s mezerou 2 palce mezi každým zaoblením těsta, poté před vařením trochu rozmáčkněte.
*Všimněte si, že obyčejné těsto na sušenky matcha by mělo být ve skutečnosti poněkud zploštělé, moje sušenky spolu s lahodnou čokoládou nebo dokonce bílé lahodné čokoládové bramborové lupínky to nevyžadují.

5. Cookies

Umístěte sušenky přímo do polic vašeho sporáku a vařte je při 375 °F (190 °C) po dobu 8 až 10 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud nejsou vršky sušenek ve skutečnosti již syrové nebo dokonce lesklé. *U těchto matcha sušenek nemám základ do hněda, proto je všechny vylučuji v 8minutovém měření, než se změní na tmavé na noze sušenky.

6. Úžasné, stejně jako výkon!

Odstraňte příchod ze sporáku a nechte sušenky odpočívat na varných podnosech asi 5 minut, než je přenesete na kabelovou chladící polici směrem k úžasnému.