CO JE BLONDÝNKA?

Blondies jsou ve skutečnosti opakem brownies. Mají vlastně úplně stejnou křupavou, fudge strukturu, bez kakaa. Brownies jsou ve skutečnosti umístěny lahodné čokolády, zatímco blondies jsou ve skutečnosti umístěny vanilky. Prakticky – každý brownies i blondies jsou ve skutečnosti považovány za tyčinky – jemnější ve srovnání se sušenkou, ale silnější ve srovnání s dortem. Každá blondýnka i brownies jsou vlastně vytvořeny spolu s moukou, cukrem, vejci a máslem. Nicméně, blondies obvykle mají ve skutečnosti vylepšení sladkých nebo dokonce mandlí. Přímo pod naším týmem skutečně využíváme to nejlepší z každého glóbu – Peanut M&Ms! Mléčná lahodná čokoláda, sladká poleva i pražené arašídy jsou vlastně ideálním stylem k tomuto křupavému blondies pokrmu.

RECEPT NA ŽVVACÍ BLONDIES

CO POTŘEBUJI K VÝROBĚ TENTO RECEPT NA Žvýkací BLONDIES?

S největší pravděpodobností máte k dispozici většinu komponentů pro tento pokrm. Budete vyžadovat:

rozmražené máslo
tmavě hnědý cukr
krystalový cukr
vejce
vanilka
mouka
hydrogenuhličitan sodný
sodík
Arašídové M&Ms

Komponenty

1 hrnek rozmraženého slaného másla
1 hrnek tmavě nahnědlého cukru jemně naložený
¾ hrnku krystalového cukru
2 vejce
1 lžička vanilkové esence
2 ¼ hrnku veškeré funkční mouky
½ lžičky prášku na vaření
½ lžičky sodíku
1 hrnek M&M’S® Arašídové sladkosti

POJĎME SI CHOVAT M&M’S® ARAŠÍDOVÉ BONBÓNY

Faktor, který jsem se rozhodl zařadit do tohoto jídla M&M’S® Arašídové sladkosti, je ve skutečnosti proto, že cítím, že skutečně získáte hloubku chuti a také strukturu, díky které toto jídlo vynikne. Líbí se mi, že M&M’S® Arašídové sladkosti jsou ve skutečnosti vytvořeny spolu s pravými mléčnými praženými arašídy a lahodnou čokoládou. Živá sladká pokrývka vytváří tuto pochoutku nejen nádhernou, ale také příjemnou, ale ve skutečnosti je tradiční – stejně jako skupinová potěšení. Opravdu potěší tu touhu po oříškovém problému.

ŘEKNĚTE MI, JAK UDĚLAT TENTO RECEPT NA Žvýkací BLONDIES

Do velké mixovací nádoby přidejte nahnědlý cukr.
Zahrňte granulovaný cukr.
Vložíme do rozmraženého másla.
Míchejte až do účinné integrace.
Zahrňte vejce.
Vložte do vanilkové esence.

Míchejte až do účinné integrace.
Zahrňte mouku.
Přihoďte kuchyňský sodík a nealkoholický nápoj. Míchejte až do účinné integrace.
Zahrňte M&M’S® Arašídové sladkosti.
K promíchání použijte velkou lžíci.
Přesuňte těsto směrem k pánvi 9×13, která byla skutečně připravena spolu s nepřilnavým sprejem nebo dokonce pergamenovou zprávou.

Vařte na 350 úrovních 23-25 ​​minut. NEPŘEPEČTE.

Před zmenšením přímo na čtverce se nechte zcela připravit.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ BLONDIES?

Uchovávejte blondýnky ve vzduchotěsné přihrádce až 3krát při pokojové teplotě nebo dokonce až celý týden v chladničce. Můžete také snadno zamrznout až na 3 měsíce.

JAK STŘÍHÁTE BLONDY?

Ujistěte se, že vaše blondýnky jsou skutečně úplně vychladlé. To jistě zabere pár hodin na kabelové polici.
Raději vyloučím všechny pocházející z pánve. Pomocí pergamenové zprávy je to jednoduché. Stačí je všechny zvednout z pánve a položit na redukční panel.
Zjistil jsem, že použití zoubkovaného ostří vytváří nejčistší redukci. Stejně tak můžete čepel snadno ovládat pod příjemným posypem a také ji zcela vysušit, abyste získali mnohem více čištění navíc.

UDĚLALI JSTE TENTO RECEPT? MÁTE DOTAZY?

Pokud jste poté ochutnali toto jídlo nebo dokonce každé jiné jídlo na blogu, pamatujte na cenu jídla a zanechte našemu týmu níže uvedenou poznámku. Můžete také snadno vyhovět našemu týmu na Twitteru a google, Twitteru, Instagramu a Pinterestu, abyste viděli přesně to, co víc získáváme! Stejně tak si pamatujte, že toto jídlo uchováte na později.